KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413521
nr 1441 3521
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 36x46cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:21:48
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr